VILA PARK TABULOVÝ VRCH – ZDRAVÉ BYDLENÍ NAD MĚSTEM

V Olomouci 20.listopadu 2017 -  Společnost Vila Park Tabulový Vrch s.r.o. zahájila v těchto dnech prodej bytů nového stejnojmenného rezidenčního projektu v Olomouci. První etapa ze čtyř plánovaných bude dokončena v polovině roku 2019. Veškerou developerskou činnost zajišťuje společnost GEMO DEVELOPMENT, spol. s r.o., člen koncernu GEMO.​

První fáze ojedinělého developerského projektu na západním okraji Olomouce zahrnuje 9 nízkých třípodlažních viladomů se 76 bytovými jednotkami o velikosti 1+kk až 4+kk a 2 komerčními jednotkami. Celkem v lokalitě vznikne 336 bytových jednotek. 

Rezidence Vila Park Tabulový Vrch disponuje výbornou dopravní obslužností a občanskou vybaveností. Kolem celé urbanistické struktury vznikne sportovně rekreační stezka s využitím pro běh, in-line i cyklistiku. Navržena jsou také sportoviště, místa pro odpočinek a dětská hřiště. „Projekt je určen všem, kteří hledají klidné bydlení v kontaktu s přírodou a přitom nedaleko od centra města,“ říká Ing. Jaromír Uhýrek, jednatel společnosti GEMO OLOMOUC, spol. s r. o, která projekt realizuje.

Viladomy jsou rozděleny celkem do pěti bloků tvořících samostatné etapy a funkční celky soustředěné kolem svého soukromého dvora. Každý blok je navržen s mírně odlišnou architekturou a je tvořen skupinou šesti až devíti viladomů, které jsou osazeny na společné podnoži sloužící pro podzemní parkování rezidentů, sklepy a technické místnosti. Nadzemní podlaží mají maximálně tři byty na jednom patře. Společný vchod a prostory tak sdílí pouze šest až devět bytových jednotek, jejichž kvalitně navržená dispozice je základním kamenem celého obytného souboru. Důraz je kladen na výhledy do okolní krajiny a stejně tak do polosoukromého vnitrobloku. Hlavní obytné místnosti jsou vždy doplněny prostornými lodžiemi a všechny byty v přízemí navíc disponují vlastní soukromou předzahrádkou a terasou.

Bytové domy jsou navrženy jako velmi úsporné z kvalitních materiálů.

Více: www.vilapark-tabulovyvrch.cz

 

Kontaktní osoba pro více informací a rezervaci bytů první etapy:

Ing. Jiří Vejmelka
M.: +420 602 505 322
T.: +420 585 202 092
E-mail: vejmelka@gemo.cz