Rezidenční komplex Modřanský Háj zahájil výstavbu objektu A6

Developer Avestus Real Estate zahájil výstavbu nového bytového domu A6 ve svém rezidenčním komplexu Modřanský Háj v Praze 4. Generálním dodavatelem stavebních prací je společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

Nový bytový dům A6 nabídne po svém dokončení celkem 25 bytů o velikosti od 2 + kk do 4 + kk. Doplní tak stávající pětici budov, které tvoří nízkopodlažní rezidenční komplex nacházející se v blízkosti Modřanské rokle v okolí Prahy 4 - Cholupic.

Rezidenční komplex, který je dílem ateliéru A69 – architekti, s.r.o., je postaven na 12 hektarech svažujících se pozemků a nabízí celou řadu možností. Kromě bytů představí projekt v další fázi terasové domy, vila-domy a dvojdomy. Většina budov má maximálně tři podlaží a všechny byty a domy zahrnují možnosti výběrů zelených ploch, jako jsou balkóny, terasy nebo zahrady a vyhrazená parkovací místa v garáži. Služby a občanská vybavenost, jako například hřiště, jsou k dispozici spolu s golfem, tenisovou halou, stezkou pro kola a in-line brusle, včetně řady dalších outdoorových aktivit.

Stavební společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. realizací objektu A6 Rezidenčního komplexu Modřanský háj navázala na předchozí spolupráci se společností Avestus Real Estate v rámci tohoto projektu.

Zdroj: http://imaterialy.dumabyt.cz/rubriky/aktuality/projekty/v-rezidencnim-komplexu-modransky-haj-zacina-vystavba-budovy-a6_41684.html?nlvisit=b26ef554dafb563e4a06042b40e9e8ba

V Olomouci 30.10.2014