Rezidence Nová Karolina prodává poslední byty. Navzdory prognózám trhu ...

Prodej novostaveb v Ostravě na Karolině stoupá. I přes dlouhodobě nízkou poptávku v segmentu novostaveb se společnosti New Karolina Residential Development, s.r.o. (NKRD) během dvou let podařilo prodat většinu bytových jednotek a nyní vstupuje do konečné fáze prodeje, ve které se bude nabízet poslední část volných bytu.

"Jsme velmi hrdí, že i přes počáteční skeptické prognózy si projekt Rezidence Nová Karolina našel již přes 130 spokojených klientů a my jsme proto nyní „nuceni“ spustit do prodeje poslední volné bytové sekce", říká Ing. David Pfleger, obchodní manager NKRD. Hlavní důvody zvýšeného zájmu vidí ve strategickém umístění bytů v centru Ostravy, v krytém zabezpečeném parkovišti, vysokém standardu vybavení, v nízkých provozních nákladech a hlavně v široké dostupnosti služeb v blízkém okolí.

Ve čtvrtek 26. června se uskutečnilo představení unikátní expozice vzorových interiéru posledních nových bytů, na kterých se podíleli přední čeští architekti a designéři. Pásku slavnostně přestřihl Ing. Jaromír Uhýrek, jednatel společnosti GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. a zástupce investora.

Rezidence Nová Karolina je stavba půdorysně zalomena do tvaru C (s vnitřním věžovitým objektem) a je sestavena z 11 sekcí různých půdorysných rozměrů na sebe navazujících. V přízemí objektu jsou umístěny obchodní jednotky, v ostatních podlažích se nachází bytové jednotky různých velikostí od 1+kk až po mezonetové 4+kk. Ve vnitrobloku je ve dvou patrech umístěn dvoupodlažní parkovací objekt pro obyvatele domu s 244 odstavnými stáními. Uprostřed parkovacího objektu z něj vyrůstá obytná věž (12. sekce), která architektonicky doplňuje navržený bytový dum. Střecha parkovací části je řešena jako vnitroblok objektu s dětským hřištěm, parkovou úpravou se zelenými, rekreačními plochami spolu s terasami přilehlých bytů a jezírkem. V objektu se nachází ve všech etapách 242 bytových jednotek, 244 krytých garážových stání, 13 komerčních jednotek pro služby a obchod jako jsou restaurace, kavárna, kosmetický salon, večerka, lékárna atd.

Více o projektu se dozvíte na www.rezidence-novakarolina.cz

V Olomouci 2.července 2014