NH Hoteles v Olomouci

Nejen nové ubytovací kapacity, ale také rozlehlé kongresové zázemí nabídne nový čtyřhvězdičkový hotel mezinárodního řetězce španělské sítě NH Hotels vedle Androva stadionu Olomouci. Výstavbou hotelu byla zahájena poslední 4.etapa rozsáhlého projektu v této lokalitě, jehož součástí je již vybudovaná nová infrastruktura a nedávno otevřené sportovní centrum Omega.

Sedmipodlažní moderní budova s kapacitou 280 lůžek, 500 místy pro kongresové hosty, s restaurací, lobby barem a veškerým potřebným zázemím poskytne olomouckému regionu nové možnosti pro pořádání obchodních, společenských a jiných významných akcí. Propojení hotelu a sportovního centra podzemním koridorem rozšíří nabídku hotelových služeb o rozmanité sportovní a relaxační aktivity.

Otevření hotelu v polovině r. 2010 bude završením několikaletého úsilí o přebudování nevyužitého dědictví minulosti ve smysluplný multifunkční komplex, kde se v centru města podaří uvést do života moderní sportoviště, napojené na novou infrastrukturu a kvalitní čtyřhvězdičkový hotel mezinárodní úrovně

V Olomouci 23.2.2009