GEMO slaví úspěch v Best of Realty (tři oceněné projekty)

Olomouc, 12. 11. 2015 – na včerejším slavnostním galavečeru prestižní celorepublikové soutěže „Best of Realty - Nejlepší z realit 2015“ získala skupina GEMO ocenění pro dva ze svých developerských a investičních projektů: 1. místo v kategorii rezidenční projekty (Rezidence na Dlouhé Olomouc) a 2. místo v kategorii obchodní centra (FRÝDA, Frýdek-Místek). Společnost GEMO OLOMOUC byla také generálním dodavatelem projektu, který získal 1. místo v kategorii obchodní centra (Central Kladno).

Slavnostního galavečera v Praze v Kongresovém sále ČNB se za skupinu GEMO zúčastnil výkonný ředitel Ing. Bohumil Mach, který se k získanému 1. místu v nejkonkurenčnější kategorii soutěže, v kategorii rezidenčních projektů, vyjádřil: „Myslím si, že vítězný projekt pomohl Olomouc a celý region zviditelnit i v jiném světle.“

1. místo v kategorii obchodní centra uděleného pro Central Kladno, jehož byla firma GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. generálním dodavatelem, je pro společnost neméně významným oceněním úspěšné spolupráce investora, stavitele a projektanta.

Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a zejména úspěšnost na realitním trhu.

 

O oceněných projektech:

 

Rezidence na Dlouhé, Olomouc - investor a developer Rezidence na Dlouhé, člen koncernu GEMO, generální dodavatel GEMO OLOMOUC, 55 bytových jednotek, 4 200 m2 celkové plochy bytů.

FRÝDA, Frýdek-Místek - investor a developer GEMO OLOMOUC, TK Development, generální dodavatel GEMO OLOMOUC, 15 000 m2 obchodních ploch, 69 nájemních jednotek.

OC Central Kladno – investor a developer CRESTYL real estate, generální dodavatel GEMO OLOMOUC, 26 000 m2 obchodních ploch, 104 nájemních jednotek.

 

Soutěž v číslech:

 

17. ročník
5 základních kategorií (1. Rezidenční projekty, 2. Obchodní centra, 3. Nová administrativní centra, 4. Hotely, 5. Skladové a průmyslové areály)
37 projektů celkem soutěžilo v pěti základních kategoriích
17 projektů se ucházelo v kategorii rezidenční projekty
4 další ocenění udělena v letošním ročníku (Zvláštní cena poroty, Cena ARTN „Award for Excellence“, Cena čtenářů a nově také Cena Erste Corporate Banking).

 

O soutěži:

 

„Nejlepší z realit – Best of Realty“ se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru. O výsledcích soutěže rozhodla osmičlenná odborná porota v čele s Ing. Pavlem Kühnem (Česká spořitelna – Erste Corporate Banking). Členy jury byli zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností. Soutěž jako každoročně probíhala pod odbornou záštitou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.

Zdroj: http://www.crestcom.cz/cz/tiskova-zprava/?id=400, www.bestofrealty.cz