GEMO slaví 25. výročí

Olomouc, 6. 12. 2015 – společnost GEMO OLOMOUC, spol. s r. o. dnes slaví 25 let od data svého založení.

Ing. Jaromír Uhýrek, jednatel a majitel korporace se k významnému výročí společnosti vyjádřil: „Chci poděkovat všem obchodním partnerům, zákazníkům a dodavatelům, kteří nám pomohli vybudovat úspěšnou firmu s mezinárodní působností. A děkuji také našim zaměstnancům, protože firma je právě taková, jací lidé v ní pracují. Ohlédnu-li se dozadu, jsem na „firemní minulost“ hrdý. Hrdý na to, co jsme všichni společně dokázali, a že jsme zůstali jako jedna z mála velkých stavebních firem vlastnicky zcela v českých rukách. Hrdý také na to, že realizujeme dlouhodobě přijatelné moderní a kvalitní stavby, a že vytváříme něco, co nás všechny „přežije“, co zušlechťuje okolí a přináší osobní a společenský prospěch. Zkrátka, že naše společná práce vždy měla a stále má svůj smysl. Věřím, že na úspěšnou historii naší firmy naváže i její neméně úspěšná budoucnost.“

Retrospekci důležitých momentů, které ovlivnily vývoj stavební a developerské společnosti, nabízí nový web, www.gemo25.cz, vytvořený u příležitosti významného výročí firmy. K těmto zajímavým bodům patří například získání velkých stavebních realizací, rozšiřování developerských aktivit, implementace nových stavebních a informačních technologií a nebo změny koncepce řízení organizace či zaměstnanecké politiky. Společnost na výročním webu přiblížila také svoje aktivity v oblasti charity, podpory kulturních a sportovních akcí a další.

Nejnovější aktuality, další zprávy a ohlédnutí se za úspěchy v oblasti stavebních realizací a developmentu v uplynulém čtvrtletí lze sledovat na firemním profilu: www.facebook.com/GemoOlomouc.

Zdroj: GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.