Budova DELTA v BB Centru Praha byla slavnostně otevřena

Olomouc, 17. 10. 2015 - Společnost PASSERINVEST GROUP uspořádala slavnostní večer u příležitosti dokončení administrativní budovy DELTA, jejímž generálním dodavatelem bylo GEMO OLOMOUC, spol. s r.o. Realizací technicky náročného komerčního objektu o cca 40 000 metrech čtverečných navázaly obě společnosti na svoji dlouhodobou spolupráci.

Komplex DELTA je 17. projekt multifunkčního areálu BB Centrum v pražské Michli a největší a zároveň nejzelenější budovou v BB Centru. Jejími hlavními nájemci jsou společnosti Hewlett-Packard a Microsoft. Komplex BB Centrum je jedním z největších administrativních center České republiky a po dokončení objektu DELTA došlo k rozšíření kancelářských ploch komplexu o zhruba 40 000 m2. Stavba byla realizována za podmínek splňující certifikaci BREEAM – stupeň Very Good / Excellent.

Mottem večera bylo spojení přírody a moderních technologií, které přesně vystihuje pojetí samotné budovy. Účastníci galavečera měli možnost navštívit střešní terasu se zahradou, která čítá téměř 1 900 m2 nebo shlédnout výstavu „Průběh stavby budovy DELTA“. S velkým zájmem se setkala také komentovaná prohlídka kancelářských prostor včetně zákaznického centra společností Microsoft a Skype.

Zdroj: http://www.crestcom.cz/cz/tiskova-zprava/?id=350