AB DOCK IN THREE, Praha


Objednatel: DOCK 03, spol. s.r.o.

Lhůta výstavby: 19 měsíců

AB DOCK IN THREE

Sedmipodlažní administrativní komplex se zvlněnou fasádou a celkem 180 m2 teras navazuje na dvě předchozí etapy kanceláří DOC IN, z nichž naše společnost realizovala etapu druhou – DOCK IN TWO.

Fasáda je složená z průběžných horizontálních parapetních pásů v černobílé kombinaci. Mezi parapetní pásy jsou vložena okna tvořená profily lehkého obvodového pláště.Díky geometrii zalamování fasády vznikají po celé délce terasy, které fasádu člení a přináší jí další funkci. Nová budova ve tvaru písmene „L“ nabídne celkem 15 000 m2 pronajímatelné plochy kanceláří ve vysokém standardu a dalších 1500 m2 obchodních prostor pro restaurace a služby. Ve stejné době bude otevřen i hektarový relaxační park v sousedství, běžecká dráha a lávka pro pěší, která celou lokalitu přímo propojí s Libeňským mostem. Objekt má tři suterénní podlaží, která jsou využita pro parkování, technické a skladové zázemí areálu.

Budova DOCK IN THREE byla projektována tak, aby obdržela prestižní celosvětovou certifikaci dlouhodobě udržitelných projektů LEED Gold.

 

Více o projektu http://www.crestyl.com/cs/projects/dock-in-three