KARIÉRA

Spolupráce se školami


Dlouhodobě spolupracujeme s předními technickými univerzitami, odbornými středními školami i učilišti. Nezaměřujeme se jenom na teoretickou přípravu studentů a žáků, ale myslíme i na praxi, která je pro budoucí povolání důležitá. Jsme v kontaktu s vedením škol a účastníme se řady aktivit. Nechybíme na Dnech otevřených dveří při náboru nových žáků, vedeme odborné přednášky a exkurze přímo na našich stavbách a školy podporujeme i formou sponzorských příspěvků.

Studenti VŠ

Úspěšná je naše spolupráce s Fakultou stavební VUT Brno a ČVUT v Praze, a to zejména v rámci TRAINEE PROGRAMu GEMO, jehož cílem je propojit svět vzdělávání s firemním prostředím. Studenti se na našich stavbách podílí na reálných projektech, seznámí se s firemní kulturou a požadavky na budoucí zaměstnance.

Na ČVUT v Praze jsme jedním z hlavních partnerů prestižní odborné studentské soutěže HALA ROKU AKADEMIK 2018 – 2020. Na Fakultě stavební ČVUT jsme se zúčastnili veletrhu iKariéra a zájem studentů předčil naše očekávání. Aktivně také spolupracujeme na projektu mentoringu ČVUT Praha.

Dlouhodobá a úspěšná je naše spolupráce s VUT Brno zejména v rámci zajištění odborných praxí. Studenti aktivním začleněním do našich týmů získají náhled do reálného pracovního prostředí, přemění nabyté vědomosti na praktické zkušenosti a zvýší si své uplatnění na trhu práce.

TRAINEE PROGRAM

Studujete vysokou školu a chtěl/a byste nabrat cenné zkušenosti při škole? Nabízíme vám možnost spolupráce nejen v době prázdnin, ale i během školního roku. Přihlaste se do našeho TRAINEE PROGRAMu GEMO, který je určený studentům bakalářského a navazujícího magisterského studia VŠ stavebních oborů a staňte se členem našeho realizačního týmu.

Získejte praktické zkušenosti a zjistěte, co všechno práce v oboru obnáší. V okamžiku, kdy studium ukončíte, rádi vás uvítáme mezi námi. Nabízíme vám motivační finanční ohodnocení i zajímavé zaměstnanecké benefity.

PROČ SE PŘIHLÁSIT?

„Trainee program pro mě znamená především spoustu zkušeností, které není možné žádným studiem nahradit. Po letech odsezených ve škole má člověk konečně možnost pochopit reálnou hodnotu času, který tomu obětoval.“ Ing. Martin Březina, rozpočtář, absolvent ČVUT Praha

„Díky trainee programu vidím, jak to na stavbách opravdu funguje.”
Ing. Ivana Hodonská, přípravářka výroby, absolventka ČVUT Praha

„3 měsíce trainee programu v GEMO mi daly víc než rok na výšce.”
Ing. Lukáš Kubíček, stavbyvedoucí, absolvent VUT Brno

„Mohl jsem se učit od zkušenějších kolegů.”
Ing. Jan Fára, stavbyvedoucí, absolvent ČVUT Praha

„Nebýt trainee programu v GEMO, tak bych u stavařiny nezůstal.”
Ing. Jiří Sokola, stavbyvedoucí, absolvent VUT Brno

Trainee program

MENTORING

Aktivně spolupracujeme na projektu mentoringu Českého vysokého učení technického v Praze. Mentorem za naši společnost není nikdo jiný než Ing. Peter Baulovič, který absolvoval ČVUT a nyní je naším hlavním stavbyvedoucím.

„Praxe během studia pro mě byla tou nejlepší školou. Poznatky získané od svých zkušenějších kolegů jsem zúročil jak v době, kdy jsem se věnoval projekci, tak i při samotné realizaci staveb. Nyní bych rád předával také své dosavadní zkušenosti získané z realizací významných projektů studentům, které bych tím chtěl inspirovat a sdílet s nimi své nadšení pro stavební obor“, říká Peter Baulovič.

Studenti SŠ a SOU

Máte také možnost účastnit se odborných exkurzí na našich stavbách, nebo získat firemní stipendium.

Brigády

FIREMNÍ STIPENDIUM

Pro vybrané žáky ze spolupracujících škol v oboru elektromontér, zedník, tesař, instalatér a zámečník máme připravené už od prvního ročníku firemní stipendium.

BRIGÁDY

Víte, co se bude ve vašem životopise vyjímat? Možná už to tušíte. Vylepšete svůj životopis praktickými zkušenostmi na našich stavbách v rámci celé ČR. Vyzkoušejte brigádu, která se může po dohodě proměnit v pracovní poměr. Budeme se na vás těšit. Během prázdnin vám nabízíme flexibilní spolupráci na dohodu o provedení práce/ dohodu o pracovní činnosti.

PRÁCE PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY

Vyberte si z naší nabídky pracovních míst a nastartujte svoji kariéru u nás.

Seznam spolupracujících škol:

Studenti SŠ a SOU

Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive