KARIÉRA

Spolupráce se školami


Dlouhodobě spolupracujeme s předními technickými univerzitami, odbornými středními školami i učilišti. Nezaměřujeme se jenom na teoretickou přípravu studentů a žáků, ale myslíme i na praxi, která je pro budoucí povolání důležitá. Jsme v kontaktu s vedením škol a účastníme se řady aktivit. Nechybíme na Dnech otevřených dveří při náboru nových žáků, vedeme odborné přednášky a exkurze přímo na stavbách a školy podporujeme i formou sponzorských příspěvků.

Studenti VŠ

Studujete vysokou školu a chtěl/a byste nabrat cenné zkušenosti při škole? Nabízíme vám možnost spolupráce v době prázdnin i během školního roku. Stanete se členem našeho realizačního týmu, získáte praktické zkušenosti a zjistíte, co všechno práce v oboru obnáší. V okamžiku, kdy studium ukončíte, rádi vás uvítáme mezi námi. Nabízíme motivační finanční ohodnocení i zajímavé zaměstnanecké benefity.

MENTORING ČVUT PRAHA

Aktivně spolupracujeme na projektu mentoringu Českého vysokého učení technického v Praze. Mentorem za naši společnost není nikdo jiný než Ing. Peter Baulovič, který absolvoval ČVUT a nyní je našim hlavním stavbyvedoucím.

„Praxe během studia pro mě byla tou nejlepší školou. Poznatky získané od svých zkušenějších kolegů jsem zúročil jak v době, kdy jsem se věnoval projekci, tak i při samotné realizaci staveb. Nyní bych rád předával také své dosavadní zkušenosti získané z realizací významných projektů studentům, které bych tím chtěl inspirovat a sdílet s nimi své nadšení pro stavební obor“, říká Peter Baulovič.

TRAINEE PROGRAM

Studujete poslední ročník bakalářského nebo magisterského studia VŠ stavebních oborů? Hledáme dynamické a samostatné kolegy, kteří mají chuť neustále se zlepšovat ve svém oboru a pracovat ve skvělém kolektivu. U nás získáte zkušenosti přímo na našich stavbách v rámci celé ČR. Že to zní zajímavě? Rádi vás u nás přivítáme! Nabízíme vám flexibilní spolupráci po celý rok na dohodu o provedení práce/ dohodu o pracovní činnosti. Více najdete zde.

Trainee program

Pro další informace nás kontaktujte zde.

Studenti SŠ a SOU

Studenti středních škol a středních odborných učilišť jsou u nás vítaní. Chcete vědět, jak to u nás chodí? Nabízíme vám možnost školní odborné praxe během školního roku a brigády o prázdninách. Máte také možnost účastnit se odborných exkurzí na našich stavbách. Pro vybrané žáky ze spolupracujících škol v oboru elektromontér, zedník, tesař a instalatér máme připravené už od druhého ročníku firemní stipendium. Ve chvíli, kdy studium ukončíte, můžete rozjet svou profesní kariéru právě u nás.

Seznam spolupracujících škol:

Studenti SŠ a SOU

BRIGÁDY

Víte, co se bude ve vašem životopise vyjímat? Možná už to tušíte. Vylepšete svůj životopis praktickými zkušenostmi na našich stavbách v rámci celé ČR. Vyzkoušejte brigádu, která se může po dohodě proměnit v pracovní poměr. Budeme se na vás těšit. Během prázdnin vám nabízíme flexibilní spolupráci na dohodu o provedení práce/ dohodu o pracovní činnosti.

Brigády

Začínali jsme...

Podílet se na přípravě a realizaci velkých stavebních zakázek už během studia mi přineslo možnost konfrontovat své teoretické vědomosti s praxí a zároveň schopnost řešit různá školní zadání komplexněji a kvalitněji, dokázal jsem např. lépe vyhodnotit proveditelnost a ekonomickou náročnost staveb apod.

Za absolutně největší přínos mé odborné praxe považuji to, že jsem se stal součástí fungujícího týmu ještě při studiu, tedy běžný start v novém zaměstnání jako seznamování s kolegy, poznávání firemních zvyklostí atd. jsem si odbyl při odborné praxi a po ukončení studia a přechodu do HPP v GEMO jsem se mohl již plně soustředit na svou pracovní náplň.

Ing. Jakub Dvořák Stavbyvedoucí

Do firmy GEMO a.s. jsem nastoupila z důvodu získání své první praxe a možnosti být u realizace velkých staveb. Ověřuji si zde své teoretické znalosti a vidím, jak se provádí určité činnosti, které jsem si ve škole neuměla představit. Ve firmě mi maximálně vycházejí vstříc a mám zde prostor pro to, abych dokázala skloubit zajímavou práci a školu. Mohu tak získat mnoho odborných znalostí a cenných zkušeností ještě před koncem studia.

GEMO je dynamická firma s příjemným a mladým kolektivem a výborným technickým zázemím. Práce zde mi umožňuje rozvíjet se nejen po stránce profesní, ale i po stránce osobní. Po ukončení mého studia na VŠ bych ráda nastoupila do hlavního pracovního poměru a pokračovala v činnostech, které jsem zahájila během své odborné praxe.

Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive