Rezidence Na Dlouhé, Olomouc


Objednatel: GEMO OLOMOUC, spol. s r.o.

Lhůta výstavby: 16 měsíců

Nadstandardní rezidenční bydlení - nové byty v Olomouci pro Vás!

Náš bytový projekt v Olomouci – Rezidence Na Dlouhé - nabízí celkem 55 nových bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk o velikostech 31,11 – 119,10 m2 ve třech bytových domech /A, B, C/ s moderní architekturou (CAM Architekti s.r.o.) . Navrhovaná novostavba má 1podzemní a nejvýše 4 nadzemní podlaží.

V soukromém suterénu se nacházejí parkovací místa , sklepy (sklep je součástí ceny každého bytu) a technické zázemí. Parkování je rozděleno celkem na dvě garáže se samostatnými vjezdy z obslužné komunikace z ulice Dlouhá. Ze suterénu se lze dostat do bytů pohodlně pomocí výtahů a schodišť.

Kolem celé novostavby vznikne uzavřená privátní zelená zahrada.

Novostavba je situována v klidné lokalitě Olomouc Lazce s výbornou návazností na centrum města (pěšky za cca 5 minut). Vedle bytového projektu se nachází administrativní budova s okrasnou zahradou. Rezidenční bydlení je vzdáleno jen pár minut chůze od katedrály sv. Václava a z bytů se otevírají jedinečné výhledy na historické panorama Olomouce a Klášterní Hradisko.

Majitelé bytů ocení nejen bezprostřední blízkost služeb - zastávku bus, MŠ, ZŠ, dětské hřiště, zdravotní středisko, obchod se smíšeným zbožím Hruška, Mama centrum a restauraci, ale také množství služeb, sportu a kultury nacházející se v historickém centru města, OMEGA centrum sportu a zdraví , finanční úřad, obchod s potravinami Lidl – to vše v docházkové vzdálenosti.

Proč volit Rezidenci Na Dlouhé? Novostavba v Olomouci nabízí dispozičně promyšlené nové byty, prosvětlené interiéry, úsporu energií (průkaz energetické náročnosti budov : „B “), kvalitní společné prostory, pohodlné a pěkné bydlení, klidnou lokalitu, nadčasovou architekturu a zázemí a jistotu při nákupu bytu od stabilní české firmy.