Azalea projekt, Praha


Objednatel: Azalea Invest s.r.o.

Lhůta výstavby: 12 měsíců

Azalea projekt předpokládá v 1.etapě vybudování 1 bytového domu s celkem 25 rozmanitými byty. Jedná se o moderní budovu uprostřed přírody, přičemž cílem projektu bylo vytvořit nadstandardní a unikátní bydlení. Budova splňuje všechny předpoklady moderní architektury, moderní architektonické prvky jsou kombinovány s přírodními materiály, což v konečném výsledku vytváří harmonický celek.

V Azalea projektu bude v 1.etapě vybudováno celkem 25 bytů, které byly pojmenovány vždy podle svých největších předností:

Atrium
Tento specifický byt obklopuje terasu umístěnou uprostřed bytu, která tak vytváří malé atrium. Tento byt je také velmi atraktivní svým přístupem na venkovní zahrádku.

Lounge
Tento byt je specifický tím, že má z každé místnosti přístup na terasu.

Manhattan
Je malý luxusní byt podobný bytům v drahé čtvrti New Yorku.

Loft
Představuje byt s vysokým stropem podobný loftům v umělecké čtvrti v New Yorku.

Studio
Je velmi zajímavě řešená garsoniéra.

City
Jedná se o typický městský byt 3+kk, optimální pro rodinu s dětmi.


Master
Je luxusní byt o velikosti 3+kk pro náročné.

V Azalea projektu tak najdeme byly o velikostech 1+kk až 3+kk, byty v přízemí navíc disponují příjemnou zahrádkou. Dispozičnímu řešení každého bytu byla věnována individuální pozornost. Balkon nebo terasa jsou samozřejmostí každého bytu. V některých bytech se nachází 2 koupelny. V bytovém bloku je celkem 5 nadzemních podlaží, přičemž na každém patře se nachází 5 bytů. V suterénu budovy jsou umístěna parkovací stání a praktické sklepní prostory.