KARIÉRA

Personální politika


Jsme ryze česká stavební společnost. Na trhu působíme již 27 let, není to ale jediné velké číslo, kterým se můžeme pochlubit. Dalším je číslo 500. Přibližně tolik máme kmenových zaměstnanců. Našim posláním je dělat prostor kolem nás krásnějším. Přetváříme staré za nové a utváříme moderní, funkční prostory. Ať už se jedná o bytové výstavby, výrobní prostory, nebo obchodní a zábavní centra.

Kvalitní a spokojený zaměstnanec je bez nadsázky stavebním kamenem naší společnosti.


Naše personální politika jde ruku v ruce s našimi cíli a hodnotami. Do týmu hledáme kolegy, kteří naše hodnoty a zásady přijmou za své. Jaké máme požadavky na budoucího člena týmu? Otevřenost, týmové myšlení, ochota sdílet zkušenosti se svými kolegy i aktivní plnění firemních cílů.

Ptáte se, proč pracovat právě u nás? Odpověď je jednoduchá. Nabízíme zázemí velké společnosti s dlouholetou tradicí. Podporujeme profesní i osobní rozvoj a karierní růst. Pro členy našeho týmu, ať už pracují na dělnických profesích nebo v top managementu, máme celou řadu na míru připravených vzdělávacích programů. Kolegy podpoříme také v rozhodnutí vzdělávat se dále individuálně.

Realizované vzdělávací programy

V roce 2015 jsme úspěšně realizovali projekt s názvem „Vzdělávejte se pro růst v Olomouckém kraji II!“. Tento projekt byl financovaný z operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a byl spolufinancovaný z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Ani v roce 2017 jsme nezaháleli. Účastnili jsme se programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II.“, který byl financovaný z operačního programu Zaměstnanost a spolufinancovaný opět z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

Spolupráce se školami

Nezůstáváme však jenom u odborného rozvoje stávajících zaměstnanců. Spolupracujeme i s odbornými školami s cílem připravit studenty a žáky na budoucí povolání. Více informací zde.

Pojďte stavět budoucnost s námi

Říká se, že spokojený zaměstnanec je dobrý zaměstnanec. My s tímto tvrzením na 100 % souhlasíme, a proto budoucím kolegům nabízíme celou řadu výhod a benefitů, které rok od roku rozšiřujeme. Více informací zde.

Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive