Kontakty

GEMO a.s.

Dlouhá 562/22
779 00 Olomouc, Lazce

Zapsaná v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Ostravě,
oddíl B, vložka 11003.

IČ: 13642464 DIČ: CZ13642464

E-mail: gemo@gemo.cz
Internet: www.gemo.cz

Vedení společnosti

Ing. Jaromír Uhýrek
statutární ředitel

Sekretariát statutárního ředitele
Tel.: 585 202 002
E-mail: koutna@gemo.cz

Recepce - spojovatelka:
Tel.: 585 202 011
Fax: 585 202 006


Vedení firemních úseků

Výrobní úsek Telefon E-mail

Divize Čechy, Praha

Ing. Miloslav Bouda, ředitel +420 585 202 042 bouda@gemo.cz
Ing. Bronislav Novotný, vedoucí obchodního oddělení +420 585 202 044 novotny@gemo.cz

Divize Morava, Slovensko

Ing. Ondřej Foukal, ředitel +420 585 202 011 foukal@gemo.cz
Ing. Marek Otruba, vedoucí obchodního oddělení +420 585 202 043 otruba@gemo.cz

Divize specializovaných středisek

Ing. Michal Jemelka, ředitel +420 585 202 072 jemelka@gemo.cz

Právní a personální úsek Telefon E-mail
JUDr. František Borek, ředitel +420 585 202 095 borek@gemo.cz

Ekonomický úsek Telefon E-mail
Ing. Mgr. Jana Složilová, ředitelka +420 585 202 020 slozilova@gemo.cz

Úsek controllingu a it Telefon E-mail
Ing. Antonín Hlavinka, ředitel +420 585 202 905 hlavinka@gemo.cz